Pondělí      16. 30 – 17. 30 Cvičení rodičů s dětmi

17. 30 – 19. 00 Rytmická gymnastika pro ml. žákyně

19. 00 – 20. 00 Zdravotní tělocvik pro ženy

Středa        17. 30 – 19. 00 Rytmická gymnastika pro ml. žákyně

Čtvrtek       16. 30 – 18. 00 sp. gymnastika pro ml. žáky/ně

18. 00 – 19. 30 sp. gymnastika pro st. žáky/ně

09.09.2018| autor: Eva Vašíčková|

Soutěže 2018

Oderský pohár  - soutěž ve sportovní gymnastice - Filip Drozd 3. místo

Sportovní gymnastika krajská soutěž proběhla v Paskově, nejlépe zabojoval  Filip Drozd, který obsadil 1. místo a vybojoval si tak postup do celostátního kola v Doubí u Třeboně. Také tam byl úspěšný.

Valentýnský závod Valentýnský závod proběhl v sobotu 17. 2. na střední pedagogické škole v Krnově. Závodily jsme v 1.kategorii mladší žákyně I. Na prvním místě v tweanteamu se umístila Nelly Plačková a Viktorie Šustková. Na 2.místě se umístila Lucie Šulcová s Vendulou Ondrovou. Závodilo se na dvou nářadích v sestavách na akrobacii a lavičce. V I. kategorii bylo celkem 5 družstev.  Závodů se zúčastnily gymnastické oddíly Krnov, Odry, Bruntál a Opava.

Nové fotografie

Do fotogalerie byly vloženy fotografie ze Cvičení rodičů s dětmi a Soustředění 2017.

23.02.2018| autor: TJ Sokol Kateřinky|

Olomouc

V pátek 17. listopadu 2017 se cvičenci TJ Sokol Kateřinky zúčastnili soutěže v malém teamgymu  / akrobatická cvičení a skoky na malé trampolíně/, kterou pořádala olomoucká sokolská župa. Soutěž, které se zúčastnilo 22 družstev, skončila pro TJ Sokol  Kateřinky výrazným úspěchem, když nejmladší děvčata  - ročník nar. 2009 a mladší v soutěži zvítězila, žáci ročník nar. 2006 a mladší obsadili 4. místo a nejstarší  děti  - ročník nar. 2005 a starší  místo třetí.

Blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci nejen tělovýchovné jednoty, ale i opavského sportu.

30.01.2018| autor: Eva Vašíčková|

Oderský pohár 2017

Prosinec je každoročně ve znamení Oderského poháru - soutěže ve sportovní gymnastice. Této soutěže se zúčastňuji i naše děti. Nejlepších výsledků dosáhl starší žák Filip Drozd, který obsadil 3. místo a starší žákyně Eliška Pekárková, která skončila v silně obsazené kategorii krásné 5. místo.

Gymnastické soustředění 2017

Poslední týden prázdnin se stejně jako v předešlých létech uskutečnilo gymnastické soustředění. To letošní proběhlo nejen ve znamení gymnastky, ale i cyklistiky. Na místo konání - do Areálu Dobré pohody jsme jeli na kole a na kole jsme se většinou pohybovali i po okolí. K pěknému průběhu soustředění přispělo i krásné prostředí hotelu, hřiště, milý personál a v neposlední řadě pomoc rodičů, kteří nám přivezli  gymnastické nářadí, kufry i ostatní pomůcky. Také děkujeme sponzorům, kteří nám umožnili zapůjčení pružné gymnastické podlahy.

Rozloučení se školním rokem

Poslední setkání R + D, děvčat cvičitelek L. Roderové a H. Rychlé před prázdninami proběhne na jízdárně v Kateřinkách. Budeme opékat, hrát hry, jezdit na koníčkovi. Těšíme se na vás!

14.06.2017| autor: E. Vašíčková|

Přehlídka pohybových skladeb

Naše nejmenší a největší cvičenky se v březnu zúčastnili Přehlídky pohybových skladeb ASPV. Předškolačky a žačky 1. a 2. tříd pod vedením p. Libuše Roderové a Hany Rychlé předvedly skladbu moře - skladbu s šátky a overbaly. Velká děvčata - žačky 7. tříd se prezentovala jako Manažérky. Autorkou skladby je. Mgr.Hana Onderková, učitelka ZŠ Vrchní, kam děvčata chodí. Obě vystoupení byla zdařilá. Dívkám děkujeme za reprezentaci.

26.04.2017| autor: Eva Vašíčková|

Krajský přebor ve sportovní gymnastice 2017

Krajské kolo soutěže ve sportovní gymnastice proběhl letos v Paskově okr. Frýdek Místek. V krásné sportovní hale se sešlo téměř 150 gymnastek a gymnastů. Také my jsme vypravili plný autobus soutěžících. U chlapců se nám bohužel nepodařilo sestavit družstva, takže chlapci bojovali jen jako jednotlivci. Nejlépe se umístil Marek Hrbač, který obsadil pěkné 8. místo. Družstva děvčat obsadila v 1. a 2. kategorii 4. a 5. místo, v 3. kategorii také 4. místo a ve 4. kategorii vybojovaly naše cvičenky bronzové medaile. Bronzovou medaili v soutěži jednotlivců obsadila i Hanka Fiedlerová, která bojovala v kategorii dorostenek a tímto umístěním si vybojovala postup na republikové finále, které se uskuteční v květnu v jihočeském Doubí. Hanko, budeme ti držet palce!

Článek: 1>-10 z celkem 29   Začátek | <-Novější | Starší-> | Konec