Začátkem prosince 2018 se naše gymnastky zúčastnily Oderského poháru - soutěže ve sportovní gymnastice, gymnastickém čtyřboji. Zpestřením závodů byl tak tzv. tweanteam, kdy dívky tvořily bodovanou dvojici a do výsledku se započítávaly od jedné soutěžící dvě disciplíny a od druhé soutěžící zbývající dvě disciplíny. Nešlo proto jen o to zacvičit co nejlépe, ale také správně vybrat bodované nářadí. A to se nám povedlo takřka dokonale, protože v nejmladší  kategorii vybojovala naše dvojice Radka Tomanová a Lucie Fajkusová 2. místo a  Nelly Plačková s Viktorii Šustkovou místo 3. Radka Tomanová skončila v soutěži jednotlivců na 2. místě a Lucie Fajkusová na 3. místě. 2. místo obsadily i mladší dívky Lucie Antlová a Valérie Vaňková. Závod se vydařil také starším děvčatům, ale ty na medailové pozice nedosáhly.

30.01.2019| autor: Eva Vašíčková|

Vánoční teamgym trio

Před vánocemi proběhla soutěž naší TJ ve skocích na malé trampolíně a na gymnastickém páse.

Děti vytvořily trojice, ve kterých soutěžily. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V mladší kategorii se do soutěže zapojilo 8 trojic a 5 trojic v kategorii starší. Přítomni byli také rodiče, kteří se přišly podívat, co se děti naučily. Soutěž provázela příjemná vánoční atmosféra. Jistě ji zopakujeme a rádi přizveme i soutěžící z jiných TJ.

30.01.2019| autor: Eva Vašíčková|

Malý teamgym Olomouc 2018

Text článku

Gymnastický oddíl TJ Sokol Kateřinky dosáhl  velkého úspěchu, když na oblastní soutěži v Malém teamgymu / skoky na malé trampolíně a akrobatické  řady na gymnastickém páse/, která se uskutečnila 17. listopadu 2018 v Olomouci, získal pohár ve všech třech soutěžních kategoriích. Nejmladší děti, stejně jako ty nejstarší, si odvezly pohár stříbrný  a prostřední  pohár bronzový. Přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

25.11.2018| autor: Eva Vašíčková|

Cvičební hodiny ve šk. roce 2018/19

Cvičební hodiny TJ Sokol Kateřinky

Pondělí      16. 30 – 17. 30 Cvičení rodičů s dětmi

17. 30 – 19. 00 Rytmická gymnastika pro ml. žákyně

19. 00 – 20. 00 Zdravotní tělocvik pro ženy

Středa        17. 30 – 19. 00 Rytmická gymnastika pro ml. žákyně

Čtvrtek       16. 30 – 18. 00 sp. gymnastika pro ml. žáky/ně

18. 00 – 19. 30 sp. gymnastika pro st. žáky/ně

09.09.2018| autor: Eva Vašíčková|

Soutěže 2018

Oderský pohár  - soutěž ve sportovní gymnastice - Filip Drozd 3. místo

Sportovní gymnastika krajská soutěž proběhla v Paskově, nejlépe zabojoval  Filip Drozd, který obsadil 1. místo a vybojoval si tak postup do celostátního kola v Doubí u Třeboně. Také tam byl úspěšný.

Valentýnský závod Valentýnský závod proběhl v sobotu 17. 2. na střední pedagogické škole v Krnově. Závodily jsme v 1.kategorii mladší žákyně I. Na prvním místě v tweanteamu se umístila Nelly Plačková a Viktorie Šustková. Na 2.místě se umístila Lucie Šulcová s Vendulou Ondrovou. Závodilo se na dvou nářadích v sestavách na akrobacii a lavičce. V I. kategorii bylo celkem 5 družstev.  Závodů se zúčastnily gymnastické oddíly Krnov, Odry, Bruntál a Opava.

09.09.2018| autor: Eva Vašíčková|

Nové fotografie

Do fotogalerie byly vloženy fotografie ze Cvičení rodičů s dětmi a Soustředění 2017.

23.02.2018| autor: TJ Sokol Kateřinky|

Olomouc

V pátek 17. listopadu 2017 se cvičenci TJ Sokol Kateřinky zúčastnili soutěže v malém teamgymu  / akrobatická cvičení a skoky na malé trampolíně/, kterou pořádala olomoucká sokolská župa. Soutěž, které se zúčastnilo 22 družstev, skončila pro TJ Sokol  Kateřinky výrazným úspěchem, když nejmladší děvčata  - ročník nar. 2009 a mladší v soutěži zvítězila, žáci ročník nar. 2006 a mladší obsadili 4. místo a nejstarší  děti  - ročník nar. 2005 a starší  místo třetí.

Blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci nejen tělovýchovné jednoty, ale i opavského sportu.

30.01.2018| autor: Eva Vašíčková|

Oderský pohár 2017

Prosinec je každoročně ve znamení Oderského poháru - soutěže ve sportovní gymnastice. Této soutěže se zúčastňuji i naše děti. Nejlepších výsledků dosáhl starší žák Filip Drozd, který obsadil 3. místo a starší žákyně Eliška Pekárková, která skončila v silně obsazené kategorii krásné 5. místo.

30.01.2018| autor: Eva Vašíčková|

Gymnastické soustředění 2017

Poslední týden prázdnin se stejně jako v předešlých létech uskutečnilo gymnastické soustředění. To letošní proběhlo nejen ve znamení gymnastky, ale i cyklistiky. Na místo konání - do Areálu Dobré pohody jsme jeli na kole a na kole jsme se většinou pohybovali i po okolí. K pěknému průběhu soustředění přispělo i krásné prostředí hotelu, hřiště, milý personál a v neposlední řadě pomoc rodičů, kteří nám přivezli  gymnastické nářadí, kufry i ostatní pomůcky. Také děkujeme sponzorům, kteří nám umožnili zapůjčení pružné gymnastické podlahy.

08.09.2017| autor: E. Vašíčková|

Cvičební hodiny 2017/18

16. 30 - 17. 30     Rodiče s dětmi

17. 30 - 19.00      Rytmická gymnastika pro předškolní děti

19. 00 - 20. 00     Zdravotní cvičení žen

17. 30 - 19.00      Rytmická gymnastika pro předškolní děti

16. 30 - 18. 00     Sportovní gymnastika pro mladší šk. věk

18. 00 - 19. 30     Sportovní gymnastika pro starší děti

Pravidelná cvičení začínají v říjnu.

08.09.2017| autor: E. Vašíčková|

Článek: 1>-10 z celkem 32   Začátek | <-Novější | Starší-> | Konec