Soutěže ASPV v Palkovicích

V dubnu 2013 proběhly v Palkovicích  2 soutěže ASPV. Byla to Přehlídka pohybových skladeb a přebor ve sportovní gymnastice. Na Přehlídce pohybových skladeb naši TJ úspěšně reprezentovaly 2 skladby, Bobři a bobříci a Hasiči. Soutěže ve sportovní gymnastice se zúčastnilo 21 dětí naší TJ. 3 družstva si vybojovala postup na republikové finále této soutěže, které proběhlo v Doubí u Třeboně.

Republikové finále soutěže ve sportovní gymnastice

Družstvo ve složení Kateřina Beková, Aneta Šoltýsová a Beata Gatnárková tady obsadilo 8. místo při účasti 19 družstev, starší děvčata Lucie Černínová, Anna Řezníčková, Hana Fiedlerová a Nikol Stanovská skončila na 6. místě. Nejstarší družstvo - družstvo dorostenek nebylo kompletní, ale ani jejich reprezentantka Nikola Hlaváčová se v soutěži neztratila.

29.05.2013| autor: Eva Vašíčková|

Republikového finále soutěže TEAMGYM JUNIOR

V sobotu 17- 11. 2012 se naše děvčata zúčastnila republikového finále soutěže TEAMGYM JUNIOR, na kterém získala 6. místo. TJ reprezentovala Zuzana a Nikola Hlaváčová, Karolína Věncková, Kateřina Honová, Anežka Kurečková, Natalie Kotrlová, Hana Fiedlerová, Nikol Stanovská a Nela Potížová. Jako trenérky se osvědčily jejich starší kamarádky Stela Paterová a Alžběta Moravcová.

30.11.2012| autor: Eva Vašíčková|

Oslava Dne dětí

Na oslavách Dne dětí předvedly naše děti několik pěkných vystoupení. v herně stolního tenisu. Pohybové skladby Motýlci, V peřině, Myšky a Teamgym vystřídaly skoky na trampolíně. Po přestávce, která byla věnovaná atrakcím, které byly připravené na hřišti zahrály děti ZŠ Vrchní divadelní představení, pohádku O Koblížkovi

02.04.2012| autor: Eva Vašíčková|