TJ SOKOL KATEŘINKY

TJ      OKOL KATEŘINKY

oddíl SPV

Malá oblast Teamgym Olomouc 2015

Naši děti se v úterý 17. listopadu 2017 zúčastnily oblastního kola soutěže Malý teamgym, která proběhla v Olomouci. O tom, že se dětem soutěž vydařila, svědčí jejich umístění. Nejlépe se dařilo družstvu, soutěžícímu kategorii Junior I, kterou vyhrály. Nejmladší děti skončily na krásném 2. místě, v kategorii Junior II. jsme obsadili místo čtvrté. Blahopřejeme!

Soutěže 2015

V sobotu 11. dubna 2015 proběhla v Ostravě Přehlídka pohybových skladeb. Naši TJ úspěšně reprezentovaly 3 skladby - Duha, Zima a Aerobik. Hned další týden, v neděli 18. dubna 2015, jsme absolvovali v Palkovicícch soutěž ve sportovní gymnastice. Nejlépe si vedli chlapci, statečně bojovala i děvčata, nejlépe Beata Gatnárková.

Oderský pohár

V  prosince 2014 se naši gymnasté a gymnastky zúčastnili Oderského ho poháru - gymnastického trojboje jednotlivců.

Soutěže se za naši TJ zúčastnila Amálie Mrázová, Jana Černá, Aneta Šoltýsová, Prokop Petlák, Filip Drozd, Šimon Petlák, Natálie Nováková a Marek Hrbač.

29.07.2015| autor: Eva Vašíčková|

Činnost oddílu ASPV v TJ SOKOL Kateřinky

Členové ASPV se scházejí v tělocvičně ZŠ Vrchní několikrát týdně. V pondělí od 16. 30 hod. probíhá pod vedením p. Kateřiny Daňkové cvičení rodičů s dětmi., v 17. 30 pak předškolní děvčata a děvčata mladšího školního věku pod vedením p. Libuše Roderové a Hany Rychlé rytmickou gymnastiku. Večer je vystřídají ženy, které se věnují zdravotnímu tělocviku. Cvičitelkami jsou rovněž p. Roderová a Rychlá. Ve čtvrtek trénují od 16. 30 hod. opět děvčata rytmickou gymnastiku a večer pak děvčata a chlapci od 1. do 9. třídy s p. Jelínkovou, Fiedlerovou a Vašíčkovou sportovní gymnastiku a připravují se také na soutěže Teamgym.

Že se práce cvičitelek a děti zúročila, svědčí výsledky soutěží, kterých se zúčastňujeme. Z okresního kola postoupily na Přehlídku pohybových skladeb, která proběhla v dubnu 2015 v Ostravě 3 skladby naší TJ.

V dubnu proběhla v Palkovicích soutěž ve sportovní gymnastice. Naši TJ tam reprezentovala děvčata i chlapci. Nevětšího úspěchu dosáhli naši cvičenci na soutěži Teamgym v Olomouci, kde starší děvčata obsadila 3. místo a Malý teamgym, kde menší děti skončily páté.

Naše činnost není zaměřena jen na soutěže, ale snažíme se přispět i k tomu, aby se děti co nejvíce hýbaly a aby do tělocvičny chodily rády Každoročně pořádáme ve spolupráci se základní školou Vrchní týdenní soustředění gymnastek, kterého se zúčastňuje okolo 30 dětí. Soustředění probíhá v Palkovicích, spíme v tělocvičně na karimatkách, v druhé tělocvičně cvičíme, chodíme na výlety, do lanového centra ap. Také jsme dětem zorganizovali maškarní karneval, chystáme dětský den a stejně jako v jiných létech závěrečné setkání na jízdárně TJ Sokol Kateřinky.

Soustředění 2014

Také letos pro některá děvčata a letos poprvé i chlapce končily prázdniny gymnastickým soustředěním. A ještě něco bylo poprvé - a to škaredé počasí, což nám ale zas tak moc nevadilo. Trénovali jsme, chodili na výlety, jezdili na kolečkových bruslích...

23.09.2014

Teamgym Olomouc

V sobotu 16. listopadu 2013 se naš děti zúčastnily Malé oblasti soutěže Teamgym Junior. Nejlépe si vedl tzv. malý teamgym, který soutěžil "jen " ve skocích na malé trampolíně a v akrobacii. Tomáš Sedláček, Marie Seláčková, Amálie Mrázová, Klára Silberová, Adéla Konečná a Šimon Petlák obsadili 1. místo.

V soutěži Teamgym Junior, kde se cvičí i podiová skladba obsadilo družstvo mladších i starších děvčat 4. místo.

Mladší děvčata: Jana Černá, Barbora Kubánková, Terezie Bendová, Kristína Kubáňová, Adéla Grabiášová, Michaela Konečná,Diana Michalisková, Mariana Libová a Johana Hesounová.

Starší děvčata: Nikol a Zuzana Hlaváčová, Kateřina Honová, Karolína Věncková, Aneta Šoltýsová, Nikol Stanovská, Anna Řezníčková a Hana Fiedlerová.

Fotografie naleznete zde:

Fotografie

27.11.2013| autor: Eva Vašíčková|

Soustředění 2013

Na konci prázdnin proběhlo v Palkovicích soustředění našich gymnastek. Sešla se tady děvčata všech věkových kategorií. Na pořadu nebyla jen gymnastek, ale i společné výlety a spousta jiných akcí. Byla to pěkná tečka za prázdninami a zároveň start do nového školního roku.

Teď už nás čekají jenom tréninky a příprava na soutěže. Jako první nás čeká Teamgym Junior.

16.10.2013| autor: Eva Vašíčková|

Soutěže ASPV v Palkovicích

V dubnu 2013 proběhly v Palkovicích  2 soutěže ASPV. Byla to Přehlídka pohybových skladeb a přebor ve sportovní gymnastice. Na Přehlídce pohybových skladeb naši TJ úspěšně reprezentovaly 2 skladby, Bobři a bobříci a Hasiči. Soutěže ve sportovní gymnastice se zúčastnilo 21 dětí naší TJ. 3 družstva si vybojovala postup na republikové finále této soutěže, které proběhlo v Doubí u Třeboně.

Republikové finále soutěže ve sportovní gymnastice

Družstvo ve složení Kateřina Beková, Aneta Šoltýsová a Beata Gatnárková tady obsadilo 8. místo při účasti 19 družstev, starší děvčata Lucie Černínová, Anna Řezníčková, Hana Fiedlerová a Nikol Stanovská skončila na 6. místě. Nejstarší družstvo - družstvo dorostenek nebylo kompletní, ale ani jejich reprezentantka Nikola Hlaváčová se v soutěži neztratila.

29.05.2013| autor: Eva Vašíčková|

Republikového finále soutěže TEAMGYM JUNIOR

V sobotu 17- 11. 2012 se naše děvčata zúčastnila republikového finále soutěže TEAMGYM JUNIOR, na kterém získala 6. místo. TJ reprezentovala Zuzana a Nikola Hlaváčová, Karolína Věncková, Kateřina Honová, Anežka Kurečková, Natalie Kotrlová, Hana Fiedlerová, Nikol Stanovská a Nela Potížová. Jako trenérky se osvědčily jejich starší kamarádky Stela Paterová a Alžběta Moravcová.

30.11.2012| autor: Eva Vašíčková|