TJ SOKOL KATEŘINKY

TJ      OKOL KATEŘINKY

oddíl stolního tenisu
První výhra Áčka a první body Béčka

Po třítýdenní pauze opět pokračovali soutěže, kterých se účastní naše dvě nejlepší mužstva. 

Tuto pauzu vyplnil zápas Českého poháru, ve kterém jsme se ve druhém kole utkali s druholigovým týmem Nového Jičína. Do zápasu jsme šli v sestavě Ribka, Kašpar a Roleder. Utkání skončilo očekávaným vítězstvím Jičína 6:1, když náš bod uhrál Roleder. Výsledek hovoří jednoznačně, ovšem v dalším dvou zápasech byly na naší straně mečboly a tak celkově to tak, jak se podle výsledku může zdát, úplně jednostranné utkání nebylo. 

Áčko se představilo po 4,5 letech opět v divizi na domácích stolech. V sobotním zápase se Svinovem chyběl jeden míč k remíze, ale nakonec z toho byla těsná prohra 8:10. V nedělním klání jsme získali naši první letošní výhru, Klimkovice jsme porazili 10:5. Od úvodních čtyřher jsme vedli a vedení si udrželi i přes snížení soupeře v průběhu zápasu až do konce. Po čtyřech odehraných kolech se naše Áčko nachází na 8. místě v tabulce. 

Béčko vyjelo poprvé v sezóně k zápasům na venkovní půdu a připsalo si své první body. Ty se jim podařilo získat v utkání s Vratimovem B, které skončilo remízou. V dalším zápase prohrálo béčko po velkém boji těsně  v Záblatí 8:10, když tímto nejtěsnějším výsledkem prohrálo už potřetí v sezóně. Zatím tyto výsledky stačí na 11. místo.

20.10.2016| autor: Ondřej Roleder|


Změna termínu pohárového utkání

Po vzájemné domluvě se soupeřem z Nového Jičína se mění termín utkání a to na pátek 7.10.2016 v 17:00 v naší herně. Tímto vás opětovně na tento zápas zveme.

29.09.2016| autor: TJ Sokol Kateřinky|


První zápasový víkend sezóny

Start mistrovských soutěží mají za sebou naše dvě nejvyšší družstva. Jelikož cílem Áčka i naší rezervy je spíše udržení svých soutěží, než boj o přední místa, dají se očekávat spíše záporné výsledky, což se o tomto víkendu potvrdilo.

Áčko vyjíždělo ke svým zápasům na stoly svých soupeřů a to konkrétně na půdu Vratimova a TJ Ostrava KST. Se soupeřem z Vratimova, který loňskou sezónu zakončil na 5. místě, jsme celou dobu ztráceli a doháněli soupeřovo těsné vedení, což se v úplném závěru povedlo. Díky už zmiňovanému perfektnímu závěru utkání jsme dosáhli na remízu a z Vratimova, tak vezeme cenné dva body.

V neděli se nám naopak vstup do utkání povedl a na půdě favorizované Ostravy jsme vedli už 4:1, bohužel toto vedení se nám nepodařilo udržet. Ztratili jsme čtyři pětisetové zápasy, ve třech z nich jsme dokonce vedli 2:0 na sety. Tato skutečnost zapříčinila naši konečnou prohru 10:6. Z bývalého Mittalu se tedy vracíme s prázdnou.

Naše béčko dopadlo bohužel ještě hůře, i když do svých zápasů zapojilo i naši novou posilu Přemysla Kanclíře. V sobotu se v rámci lokálního derby v naší herně představil Slezan Opava a nestačily ani čtyři body výše jmenovaného a naši borci padli těsně 10:8. Ještě o bod hůře jsme dopadli v neděli a to se soupeřem s Orlové, konkrétně tedy 10:7.

Další zápasy začínají po třítýdenní pauze a to v sobotu 15.10., Béčko zavítá na stoly Vratimova a Záblatí. Áčko naopak v domácím prostředí přivítá borce z Klimkovic a ze Svinova.

28.09.2016| autor: TJ Sokol Kateřinky|


Druhé kolo Českého poháru II. stupně

Baník Rtyně v Podkr.

 Tatran KRPA Hostinné

Sokol Chrudim B

 ST EUROMASTER Kolín B

TJ Sadská

 ST EUROMASTER Kolín A

Sokol Chrudim A

 Jiskra Havlíčkův Brod

Sokol Horažďovice

 SKUŘ Plzeň

TTC Libín Prachatice

 Pedagog České Budějovice

Sokol Králův Dvůr

 Jiskra Domažlice

Union Plzeň

 Sokol Bor Eissmann

TJ Krupka

 SKST Liberec B

Sokol Stará Paka

 Sokol Mnichovo Hradiště

Sokol Kosmonosy

 Sokol Michle

Lokomotiva Vršovice

 KMST Liberec

Sok.Znojmo/O.Únanov

 M.Krumlov (MK Řeznovice A)

MK Řeznovice B

 SK Přerov A

Sokol Ondratice

 ASK Tatra Kopřivnice

Sokol Kateřinky

 TJ Nový Jičín


Nasazení do 5.kola: SF SKK El Niňo Praha, DTJ Hradec Králové, SF SK Kotlářka (El Niňo B), SKST Hodonín.

20.09.2016| autor: TJ Sokol Kateřinky|


Postup v poháru do dalšího kola

První soutěžní zápas nové sezóny byl pro náš klub úspěšný. V předehrávaném zápase prvního kola II. stupně Českého poháru jsme porazili Přerov B 6:4. Úspěšným vstupem do utkání byla po odvráceném mečbolu soupeře vítězná čtyřhra páru Ribka - Střílka. Další body přidali postupně Jakub Ribka (3 body), Jakub Střílka a Tomáš Kašpar (po 1 bodu). Soupeř už pouze korigoval a tak výhra zůstala po vyrovnaném a kvalitním utkání doma. Toto vítězství znamená postup našeho týmu mezi 32 nejlepších týmů v Českém poháru. 

V dalším kole se utkáme s týmem Nového Jičína, který pravidelně hraje druhou ligu a po letním posílení kádru má v nové sezóně ty nejvyšší ambice. Takto kvalitní a vysoko postavený tým nebyl v Kateřinkách dlouho k vidění a proto očekáváme opět výbornou atmosféru, stejně jako v utkání s Přerovem. Tento zápas se odehraje 8. 10. 2016 v naší herně. 

19.09.2016| autor: Ondřej Roleder|


Český pohár s Přerovem

Po vítězství našeho mužstva v 1. stupni Českého poháru jsme se dočkali jeho pokračování. Tím je 2. stupeň, do kterého se již zapojují i ligové a extraligové týmy a ve kterém zbylo nejlepších 50 družstev z celé republiky. Nám byl v prvním kole nalosován divizní soupeř, a to Přerov "B". Toto utkání se odehraje v pátek 16. září od 18:00 v naší herně.

Všichni jste srdečně zváni, přijďte nás povzbudit.


Na webové stránky našeho soupeře se můžete podívat zde:

www.skprerov.cz

Výsledky a rozlosování zde:

http://stis.ping-pong.cz

31.08.2016| autor: Tj Sokol Kateřinky|


Soupisky našich nejvyšších družstev pro nadcházející sezónu

TJ Sokol Kateřinky "A" - Divize


TJ Sokol Kateřinky "B" - Krajská soutěž II. třídy, sk. B

16.08.2016| autor: TJ Sokol Kateřinky|


Brigáda v herně 9.8. od 17 hod

Čau kateřinští spoluhráči,

sezóna se pomalu blíží a tak je třeba připravit trochu naši hernu. Po dohodě s p. Šindlerem jsme stanovili termín první brigády na příští úterý 9.8. od 17 hodin. Tam se domluvíme, co všechno s hernou provedeme a na případných dalších termínech, jak nám to bude vyhovovat. 


Mějte se a v úterý v pracovním zdar:-)

03.08.2016| autor: Ondřej Roleder|


Soupeři A mužstva pro nadcházející sezónu

V tomto článku si můžete prohlédnout soupeře "A" týmu pro letošní sezónu, cíl pro letošní sezónu je jasný a to udržení divizní soutěže.

Družstvo Míčky Web
TTC Siko Orlová C XUSHAOFA, plast, BÍLÁ
TJ Sokol Klimkovice XUSHAOFA, plast, BÍLÁ
TJ Frenštát p. R. XUSHAOFA, plast, BÍLÁ
TJ Sokol Kateřinky DHS, celuloid, BÍLÁ http://www.sokolkaterinky.cz
TTC Bolatice Joola Flash, plast,BÍLÁ
TJ Ostrava KST E Joola Flash, plast,BÍLÁ http://www.stolnitenis-ostrava.cz
TJ Odry Yasaka, plast, BÍLÁ http://stolni-tenis.tjodry.cz
TJ TŽ Třinec XUSHAOFA, plast, BÍLÁ
SK Stolní tenis Pstruží XUSHAOFA, plast, BÍLÁ http://stolnitenispstruzi.webnode.cz
TTC MG Odra GAS Vratimov Joola Super, celuloid, BÍLÁ
TTC FRÝDLANT B DHS, plast, BÍLÁ http://www.ttcfrydlant.cz
SK Svinov Butterfly, celuloid, BÍLÁ http://www.sk-svinov.cz

02.08.2016| autor: TJ Sokol Kateřinky|


Kateřinky do sezóny 2016/2017 opět s celuloidovými míčky

http://2.bp.blogspot.com/-Skom9_U8Qxo/UwwA5e2grDI/AAAAAAAAAOM/htpWquRdj6w/s1600/balls+2+med.jpg

Výkonný výbor MSSST rozhodl, že sezóna 2016/2017 (všechny okresní, krajské i divizní soutěže) se odehraje s míčky o kvalitě ***. Toto rozhodnutí znamená, že všechny oddíly si mohou vybrat, s jakými míčky (plastovými nebo celuloidovými) odehrají své domácí utkání.

15.07.2016| autor: Jakub Ribka|


Článek: 11-20 z celkem 174   Začátek |  <-Novější | Starší-> | Konec


Copyright © 2012-2021 | Ing. Jakub Ribka |