Motivace k lepšímu tréninku

Zde můžete vidět, čeho se dá dosáhnout poctivým tréninkem. Aneb jak řekl jeden dobry hráč:
"A tady si vyber, kterým úderem mám ukončit tvoje účinkování v turnaji..."

09.03.2012| autor: Tj Soko Kateřinky|

MČR Bno 2012

Přeposílam odkaz na pěkný članek z právě zkončeného mistrovsví České republiky v Brně.

MČR 2012 Brno

07.03.2012| autor: Tj Soko Kateřinky|

Dobrý vstup do premiérového ročníku Českého poháru

Tuto sobotu zajíždělo naše družstvo v rámci prvního kola Českého poháru I. stupně do Dětmarovic. Naše družstvo tvořila trojice ve složení Ondřej Roleder, Jakub Střílka a Jakub Ribka. Jelikož, se jednalo o naší premiéru, všichni jsme se na zápas velice těšili. Naopak Dětmarovice jsou již pohárovými matadory a loňský I. stupeň dokonce vyhráli. Letos však v jejich sestavě došlo ke změnám a proto jsme v tomto zápase byli papírovými favority.
Teď k samostatnému zápasu. Úvod utkání se nám příliš nepodařil, jelikož úvodní čtyřhru jsme po velice špatném výkonu prohráli a to jen potvrdilo naši velice nepříznivou bilanci, co se týče čtyřher. Vždyť pokud se podíváme na naše dvě nejvyšší soutěže je bilance čtyřher 7:25 v náš neprospěch, což je číslo, které raději nebudu komentovat. V dalším průběhu se již začala projevovat naše žebříčková převaha a v utkání jsme začali tahat za delší konec. Prakticky celé utkání jsme vedli, ale v závěru nás začal soupeř dotahovat a tak jsme se museli o vítězství bát až do konce. Toto vítězství zpečetil poslední dvouhrou Jakub Střilka a my tak nakonec našeho soupeře zdolali poměrem 6:4 a postoupili do druhého kola. Vítězství je to velice těsné a řekl bych, že i odpovídá průběhu hry a předvedenému výkonu. Nicméně si tohoto vítězství velice vážíme, už jen pro to, že to byla naše premiéra.
Dalším naším soupeřem v Českém poháru bude ambiciózní celek Nové Bělé. O průběhu tohoto utkání, které nás čeká 17.3.2012 Vás budu informovat prostřednictvím těchto stránek.

06.03.2012| autor: Tj Soko Kateřinky|

Aktualizace stránek a náběh na sezónu 2011/2012

Po delší odmlce jsou naše stránky opět aktualizovány. Najdete zde potřebné aktuální informace, kontakty a data, ale také pozvánky na naše zápasy a sportovní akce. Informace budou postupně doplňovány...

05.03.2012| autor: Tj Soko Kateřinky|