Naše herna

Naše herna se nachází ve sportovním areálu Sokola Kateřinky. V roce 2009 proběhla rozsáhlá rekonstrukce herny. Celá budova byla zateplena a došlo k výměně oken. Poté byly za pomoci hráčů opraveny vnitřní zdi a celá herna i s chodbou vymalována. K dispozici máme 6 stolů značky Butterfly, osvětlení každého stolu zajišťuje 6 výkonných zářivek. Tato herna je uzpůsobena k pořádání utkání a turnajů na všech úrovních.

Tenisove kurty

16.03.2012| autor: Tj Soko Kateřinky|

Pro veřejnost

Pro zájemce nabízíme možnost hraní v naší herně nebo pronájmu herny pro školní turnaj, firemní akci apod. Po domluvě je možné také zapůjčení pálek a míčků. K dispozici jsou pánské a dámské šatny se sprchou. A po náročné hře i občerstvení v místní restauraci, která je umístěná hned pod hernou.

03.03.2012| autor: Tj Sokol Kateřinky|